sıvı solucan gübresi fiyatı 0546 954 28 22

Yazar: Soil Organik Okunma Sayısı: 155 Yayınlanma Tarihi 10 Oct 2018 Yorum: 0

solucan Ve Solucan Gübresi Satışı 0546 954 28 22

Türkiye için yeni bir kapı olmakla birlikte kazançlı ve geleceği parlak bir iş imkanı sunmaktadır...

  solucan Gübre Satış
Solucanlarımız ORJİNAL kırmızı california solucanıdır ve gerek gübre değeri gerekse enerji sarfiyatı bakımından en iyi türdür.

Tesisimizde bulunan solucan satışımız alıcı ile birlikte sayım yapılmadan tarafımızdan gönderim yapılmaz.

Solucan sayımı kap ,kg , metrekare

vb. şekilde sayım yapılmaktadır . Kilograma denk gelen hacimsel solucan sayısı ile sayım yapılmaktadır.


Toplam 5000 m² alanda organik solucan gübresi üretimi yapmaktayız.

canlı solucan satışı,

Kaliforniya solucanı,

Kaliforniya solucanı çiftliği,

Kaliforniya solucanı fiyatı,

sıvı solucan gübresi,

sıvı solucan gübresi fiyatı,

solucan gübresi,

solucan gübresi fiyatı,

solucan maması fiyatı,

4 MEVSİM HER ZAMAN BİZDE BU ÜRÜNLER BULUNUR.

HERŞEY APAÇIK ORTADA YALAN DOLAN YOK

  Solucan Gübre Satış


YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU BİLGİ BİRİKİMİ İLE BİLMENİZ GEREKEN HER NE VARSA EN İNCE AYRINTISINA KADAR ÖĞRENME GARANTİLİ KAMPANYAMIZI KAÇIRMAMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE DİYORUZ ...Şimdiye kadar 10'larca tesis kurulumu gerçekleştirdik.

100'lerce solucan ve gübre satışı ile bu işte sektöre yön veren firmalardan biriyiz.


'da ve tüm Türkiye'de tesis kurulumu, solucan, katı solucan gübresi, sıvı solucan gübresi, makine ekipmanları ile işin tüm boyutlarıyla çalışmalar yapmaktayız.

Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucan dışkılarından elde edilen, Organik Solucan Gübresi sebze meyve ve bitkinin verimi, dayanıklılığını, kalitesini arttırırken, doğal aromasını, nefasetini kazandırır, kök ve kök çevresindeki hastalıklara karşı direnç sağlar.
  Solucan Gübre Satış

Solucanların sindirim sisteminde, çok sayıda bitkiye yararlı mikroorganizmalar, azot fikse eden bakteriler, mikorizal mantarlar, doğal büyüme hormonları, amino asitler, enzimler, toprak kaynaklı patojen (hastalık yapan) mikroorganizmalara karşı etkili 4-0’tan fazla antimikrobiyal etki gösteren madde bulunur.

Hemen Arayın 0546 954 28 22

Bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişim sağlayan makro, mikro,iz elementlerden oluşan bitki besinlerini içerir. Topraktaki alınamayan bitki besin elementlerini alınabilir forma dönüştürür. Ürün miktarında artış sağlar.


Solucan Gübresi’nin uygulamaları ile önemli bitki hastalık etmeni fungus (mantar) ve bakterilerin oluşturduğu bakteriyal ve fungal hastalıklara karşı önleyici etki göstererek bitkiyi hastalıklara karşı korur.


Solucanlar, üzerlerinde ve sindirim sistemlerinde bulunan ve onları koruyan vücut sıvılarını (Sölom Sıvısı) gübreye geçirir ve bu sıvı; bitkilerde patojenlere karşı direnç sağlar.

  Solucan Gübre Satış
Bitki hücre duvarlarının kalınlaşmasını sağlayarak, emici tip ağız yapısına sahip böceklerin (meyve sinekleri, aphids vs.) bitki dokusunu delerek bitki özünü içmesini engelleyerek zararlarına karşı bitkiyi korur.


Kompostlaşmış biyotik etmenlerin Solucan Gübresinde bulunması sebebiyle bitkinin büyümesine etken olan proteinli (azotlu) bileşikler içerir.


İşte Mucizenin Tanımı Budur! SOİL GÜBRE

Solucan Gübresi Satışı


Hem mikroorganizmalar, hem enzimler, hem bitki besin elementleri, hem de Sölom Sıvısı sayesinde; toprağıganik maddece zenginleştiren, pH dengesini ve toprağın biyolojik yapısını düzenleyen, fiziksel yapısını iyileştiren, Organik Solucan Gübresi sayesinde dirençli, kaliteli ürünler elde edilir.


• Ayrım gözetmeksizin her türlü tarım kültüründe uygulanır.
• Topraktaki Organik Madde miktarını arttırır.
• Bitkide direnç, hız, büyüme ve gelişme, üründe erkencilik sağlar.
• Verim artışı sağlar.
• Bitkide kök gelişimini hızlandırır. Saçaklanmayı arttırır. Kökün güçlü olmasını sağlar.
• Solucanların kendilerini korumak için salgıladıkları ve gübreye geçirdikleri Sölom sıvısı sayesinde bitki, kök hastalıklarına karşı direnç sağlar.
• Solucanların sindirim sisteminde bulunan çok sayıdaki mikroorganizma, topraktaki zararlı bakterilerle rekabet eder ve onların zararlı etkilerinitadan kaldırır. Bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.
• İçeriğindeki bitki besin maddeleri, makro ve mikro elementler, suda yavaş çözülerek bitkilerin uzun süre beslenmesini sağlar, gübreleme ihtiyacı zamanla azalır.
• Topraktaki mikroorganizma faaliyeti hızlanır.
• Toprağın su tutma kapasitesini arttırır. Su stresini minimuma indirir.
• Toprağın pH`ını düzenler. Bitki tarafından normal koşullar altında kullanılamayan Fosfor, Potasyum, Demir vb. bitki besin elementlerini toprakta çözünür hale getirerek bitki tarafından alimin, kolaylaştırır.
• Yabancı ot tohumu içermez.
• Gerçek lezzet ve aromaya sahip ürün yetiştirilmesini sağlar.
• Özellikle kimyasallarla kirlenmiş, kuvvetini ve canlılığını yitirmiş, yorulmuş toprakların ıslahını sağlar. Bu sayede kimyevi gübre kullanım ihtiyacı zaman içerisinde azalır.
• Asitli, kumlu toprakların parçacıklarını birbirlerine bağladığı gibi ağır killi topraklarda parça bağlılığını gevşeterek gözenekli yapıyı arttırır. Toprakların bitki gelişimi için daha uygun bir yapı kazanmasını sağlar. Toprağın tekstürünü düzenler.
• %100 organiktir. %100 ekolojik ve non-toksiktir. Bu gübre ile yetiştirilmiş bitkilerde nitrat kalıntısı bulunmaz. Kokusuzdur. Suyu, havayı ve toprağı kirletmez. İçerisinde başka bir katkı maddesi mevcut değildir.
• Yakma özelliği yoktur. Direk kök ile veya tohum ile temas ettirilebilir.
• Bitkilerde don etkisini azaltır. Yaprak uygulamalarında fotosentezi hızlandırır.
• %100 Organik Solucan Gübresi nin kullanıldığı alanlarda bitkilerin sağlıklı gelişmesi sağlanır. Çiçek ve meyve oluşumunu destekler.
• Bitkide fotosentezi hızlandırarak yeşil aksam kalitesini sağlar.
• Meyve verimini ve kalitesini arttırır.


Solucan almak kolay ama bakmak ve işi sürdürmek zor.

Bu süreçte gerek üretim alanınızın kurulumunda gerekse mama ve bakım konusunda elimizden geldiği kadar destek garantisi.

Kendiniz sayım yapabilirsiniz

Öyle solucanı aldıktan sonra işimiz bitmiyor sizinle

Hertürlü destek ve gübre satımı konusunda yardimci oluyoruz.


Şuan yüklü miktarda gübre siparisi aldık bu işte bize yardımcı olacak yeni kişilere ihtiyacımız var.


  Solucan Gübre Satış
isterseniz kilo ile isterseniz tane ile alabilirsiniz

Unutmayın Biz 'dayiz ilk zamanlarda haftada bir, ilerleyen zamanlarda ayda bir düzenli olarak arama yaparak kontrol ederiz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN yada

SİZLERİ TESİSLERİMİZDE AĞIRLAYARAK BİLGİLENDİRELİM...

  Solucan Gübre Satış

Yorumlar
Yorum Yap
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat